Tímto postupem vždy předem víte, kolik za další část zakázky zaplatíte a sami si určíte, ve které fázi budou pro Vás informace dostačující.

První schůzka

Na první schůzce se seznámím s vámi a daným prostorem. Vás seznámím s mojí dosavadní prací pro jasnější představu o postupu na úpravě interiéru. Budeme se bavit o vašich představách, požadavcích, potřebách a přáních a probereme základní údaje, jako jsou rozsah projektu, časová posloupnost zakázky, platební podmínky. 

První schůzka je nezávazná a zdarma.

Po schválení spolupráce budu potřebovat kopii stávající projektové dokumentace prostor, které mají projít úpravou či rekonstrukcí. Pokud ji nemáte, nevadí. Daný prostor zaměřím a pořídím fotodokumentaci stávajícího stavu.

Vystavení první zálohové faktury

Druhá schůzka

Na druhé schůzce vám předám vypracovaný první koncept 2D návrhu v několika variantách, dle daného prostoru. Budeme řešit rozmístění nábytku, možnou výrobu nábytku na míru (např. úložné prostory či kuchyňskou linku) a případné dispoziční úpravy. Nastíníme si barevně-materiálové schéma, dle možností prostoru v několika variantách.

Vystavení druhé zálohové faktury

Třetí schůzka

Na třetí schůzce vám předám rozpracovaný návrh, na kterém jsme se dohodli jako finálním. Návrh bude obsahovat 2D půdorys, 3D pohledy, materiálové a barevné schéma podlah, stěn a obkladů, specifikace zařizovacích předmětů, detailní nákres atypického nábytku vč. technických specifikací, světelné schéma vč. propočtu světelnosti, návrh okenních dekorací a stínící techniky.

Vystavení třetí zálohové faktury

Čtvrtá schůzka

Na čtvrté schůzce vám předám finální materiálovou vzorkovnici, technické výkresy atypického nábytku pro truhláře, specifikace zařizovacích předmětů s odkazy na příslušné dodavatele, 2D půdorys, řezopohledy jednotlivých stran v perspektivě, 3D vizualizace, upřesněné cenové kalkulace jednotlivých prací a finálních zařizovacích předmětů, které jsme si odsouhlasili.

Pokud si budete přát, ráda vám pomohu s realizací. Spolupracuji pouze s ověřenými dodavateli.

Finální faktura dle rozsahu realizačních prací.